Dla Nowych Klientów Pierwszy Miesiąc GRATIS

Biuro Rachunkowe & Doradztwo Finansowe Know-How z siedzibą w Trójmieście jest niezależnym biurem opartym na doradcach z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości i doradztwie biznesowym. Posiadamy ubezpieczenie OC obejmujące prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz pozostałych form księgowych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę finansowo-księgową dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Rozumiemy, jak ważną decyzją biznesową jest wybór odpowiedniego biura rachunkowego.
Nasze biuro doradztwa rachunkowego & finansowego Know-How pomoże Ci w prowadzeniu księgowości, spraw kadrowych, płac oraz kontrolowaniu wydatków, rozliczeń podatkowych.
Posiadamy posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów. Gwarantuje on nie tylko legalność prowadzonego przez nas biura rachunkowego, ale również gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Ponadto, nasze biuro księgowe ma wykupioną polisę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. To gwarantuje ochronę księgowych w razie jakichś błędów oraz daje Państwu pewność, że traktujemy prowadzenie biura księgowego i całą naszą pracę bardzo poważnie. Z naszym biurem rachunkowym warto się związać na dłużej.

W zakres wykupionego przez nas ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej wchodzą również czynności, których nie ma w podstawowym pakiecie, jak na przykład rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Dzięki temu mają Państwo pewność, że Państwa interesy będą dla nas najważniejsze. Zależy nam na jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego pracujemy dla ograniczonej liczby klientów. Dotrzymujemy terminów i nie popełniamy błędów. Zarówno rachunkowych, jak i merytorycznych. Twoje interesy są bezpieczne w naszych rękach.

Warto wybrać nasze biuro rachunkowe, ponieważ oferujemy stałe ceny i nie posiadamy ukrytych kosztów. Nasze usługi są wyceniane na początku współpracy i są stałe.

Kolejną zaletą naszego biura księgowego jest to, że jesteśmy profesjonalni i udzielamy rzetelnych oraz sprawdzonych informacji. Wiemy, jak to jest ważne przy prowadzeniu przez Państwa działalności gospodarczej. Oferujemy również dedykowanego księgowego i doradcę biznesowego, którzy zapewnią Państwu kompleksowe wsparcie. Pozwoli to zbudować długofalową strategię oraz korzystnie wpływa na cały przebieg współpracy.

Wyróżniamy się również tym, że konsultacje oraz przegląd podatkowy wykonujemy bezpłatnie. Dzięki temu będą Państwo mogli dobrać odpowiednie strategie optymalizacji podatkowej.
Dopasowujemy godziny pracy biura do Państwa potrzeb. Nie będą musieli Państwo już nigdy odrywać się od swoich zajęć, aby zawsze zdążyć w godzinach pracy biura księgowego. Jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie oraz e-mailowo przez 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dodatkowe informacje