Zaangażowanie Biura Rachunkowego & Doradztwa Finansowego Know-How do zarządzania księgowością Waszej firmy jest istotną i ważną decyzją biznesową. Prawdopodobnie, tak jak wielu właścicieli prowadzących działalność gospodarczą, stwierdziliście, że po prostu nie starcza Wam czasu na równoległy rozwój biznesu i prowadzenie księgowości, spraw kadrowych, płac oraz kontrolowanie wydatków i rozliczeń podatkowych.  

Naszym celem jest zapewnienie Wam i Waszej firmie wysoce spersonalizowanych usług księgowo-finansowych, które sprawią, że odczujecie prawdziwą różnicę w zarządzaniu Swoją firmą.

Oferujemy Wam:

  • Stałe ceny bez ukrytych kosztów i obciążeń

Nasze stawki są stałe i oparte na liczbie obszarów, w jakich działamy. Całościowa wycena jest przeprowadzana i uzgadniana na początku współpracy. Roczna ocena jest przeprowadzana przed odnowieniem współpracy lub w momencie zmiany wymagań.

  • Rzetelną informację
  • Dedykowanego księgowego i doradcę biznesowego

Dedykowany księgowy będzie zarządzał zespołem podległych mu księgowych wyspecjalizowanych w różnych obszarach, ze zróżnicowanym doświadczeniem zapewniającym Waszej firmie kompleksowe wsparcie. Dedykujemy Waszej firmie czas potrzebny na dogłębne zrozumienie modelu biznesowego, a co za tym idzie zbudowanie długofalowej strategii i wspólnych relacji.

  • Profesjonalizm
  • Bezpłatne konsultacje i przegląd podatkowy

Wszystkie konsultacje są prowadzane przez doświadczonego księgowego z wieloletnim doświadczeniem biznesowym zdobytym w różnych gałęziach przemysłu i usług. Jego doświadczenie zapewni Ci w czasie przeglądu dobór odpowiednich metod i narzędzi wspierających Twój biznes w zakresie optymalizacji podatkowej.

  • Krótkie terminy realizacji
  • Nieograniczony kontakt telefoniczny, e-mailowy oraz spotkania konsultacyjne

Będziemy dostępni dla Ciebie zawsze, kiedy nas potrzebujesz, 7 dni w tygodniu, telefonicznie lub e-mailowo.


Oszczędzimy Twój czas odbierając od Ciebie dokumenty w siedzibie Firmy lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu.

Dodatkowe informacje